Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
17 листопада 2017

Гурт Linkin Park видасть альбом за участю Честера Беннінґтона

До диска потраплять лайв-записи виступів артиста з колективом.

Рокер наклав на себе руки в липні під час світового туру Linkin Park «One More Light World». Гурт згодом скасував концерти в Північній Америці та Японії. Але шоу, які відбулися, записали, і тепер ці треки перетворять на лайв-альбом.

«Ми присвячуємо цей живий альбом нашому братові Честеру, який наповнив «One More Light» своїм серцем. Після того, як ми завершили запис платівки, ми жартували з Честером, що влаштувавши стільки яскравих виконань у студії, він має перенести весь цей заряд на концерти. Не дивно, що він прийняв виклик», – ідеться в повідомленні на сайті гурту.

«Шоу, які ми дали на початку літа 2017-го, були надзвичайними. Честер поділився з нами, що вважає цей тур найкращим із тих, які ми влаштовували. Дружба та втіха, яку ми відчували на сцені, відображала глибокий зв’язок між нами, нашими шанувальниками та музикою. Його наполегливість щодо втілення цих пісень у життя була неймовірною. Тим із вас, хто особисто завітав на концерти з цього туру, ми дякуємо. Для тих, хто не зміг, сподіваємося, що цей альбом дасть вам уявлення того, наскільки чарівними були ці шоу для шістьох із нас», – додано в пості.

Минулого місяця гурт улаштував триб’ют Бенніґтону в Лос-Анджелесі. До них на сцені приєдналися учасники blink-182, System Of A Down і Korn.

Альбом «One More Light Live» видадуть 15 грудня.

За матеріалами: music-news.com