Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
7 вересня 2016

Чому вагітна Джанет Джексон залишається поза увагою публіки?

Стало відомо про проблеми зі здоров’ям артистки.

Медіа пильно стежать за Джанет Джексон після того, як у травні дізналися про те, що вона чекає дитину. Але виконавиця уникає світських заходів і не з’являється на публіці. Виявляється, вона ховається не тільки задля того, щоб оберігати своє особисте життя від сторонніх очей. За вказівкою лікаря, вона має відпочивати в ліжку.

Як повідомляє «OK! Magazine», 50-річна майбутня матуся залишається вдома з чоловіком Віссамом Аль Маном, оскільки «існує підвищений ризик серйозних ускладнень». Інсайдер повідомив сайту: «Ця вагітність для неї вельми непроста».

Джерела такоє стверджують, що Джанет у зв’язку з вагітністю погладшала до 113 кілограмів. «Вона не хоче, щоб хтось побачив її теперішні велетенські розміри», – додала особа, наближена до знаменитості.

Востаннє вагітну Джанет разом із чоловіком помітили в липні. Тоді виконавиця хіта «All for You» вже мала зростаючий животик, який виднівся під приталеним чорним топом. На вигляд, вона мала хороше самопочуття та була в гарному гуморі.

Джанет таємно пов’язала себе шлюбними пуьами з 41-річним катарським мільйрдером 2012 року, але підтвердила звістку про шлюб лише через рік. Це буде первісток Джанет. Її брат Тіто Джексон розповів у червні, що співачка сподівається на здорову дитину.

За матеріалами: aceshowbiz.com