Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
24 жовтня 2016

Кеша працює над новою музикою

Творчу активність артистки підтвердив її лейбл.

29-річна співачка була втягнута в запеклу судову тяганину зі своїм колишнім продюсером Dr. Luke, справжнє ім’я котрого – Лукаш Ґотвальд, із 2014 року. Процес почався після того, як вона звинуватила боса в завданому їй емоційному та фізичному насильстві, що сам відповідач заперечує.

Попри те, що виконавиці дозволили виступати на деяких подіях, включаючи цьогорічний «Billboard Music Awards», вона не змогла видавати нову музику. Усе тому, що досі діє її контракт із лейблом, яким підпорядкований вищій компанії. Минулої п’ятниці, 21 жовтня, остання оприлюднила на ресурсі «BuzzFeed» оголошення, в якому ідеться, що виконавиця хіта «Tik Tok» не просто працює над новим альбомом, а ще й незабаром представить його.

«Створення свіжої платівки займає чимало часу й мета кожного – забезпечити високу якість альбому, яка б відповідала попереднім студійникам Кеші. Ми сподіваємося розділити нову захопливу музику з шанувальниками Кеші якнайшвидше», – зазначили музичні керівники.

Проте адвокат Кенші Даніель Петрочеллі не погоджується з заявами лейблу. Він розповів «Buzzfeed», що співачка досі бореться в суді.

«Протягом півроку Кеша намагається записати та видати нову музику. Лише минулого місяця, після останніх слухань у справі, ми досягнули певного прогресу, але його недостатньо. Кеша досі не отримала жодних прав на просування, пісні чи навіть дату видання», – пояснив юрист.

За словами представників артисти, вона може представити лейблу 28 свіжих композицій.

За матеріалами: music-news.com
Теги: Kesha