Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
8 лютого 2017

Мадонна знову стала матір’ю

У сім’ї поп-королеви з’явилися сестри-близнята.

Тепер батьківські обов’язки співачки стосуватимуться шістьох дітей. Виконавиця «Rebel Heart» отримала дозвіл судді в Малаві на вдочеріння двох чотирирічних сестер-близнят Стелли й Естер, повідомив судовий прес-секретар Мленґа Мвула.

За словами останнього, Мадонна з адвокатом з’явилися перед служителями Феміди 7 лютого разом із дітьми, їхнім батьком і дядьком, які стали свідками вдочеріння. «Їхня мати померла через тиждень після народження немовлят [у серпні 2012 року]. Після того дітей доглядала бабуся, яка не могла в повній мірі забезпечити їх, так що дівчат передали до дитбудинку», – зазначив Мленґа.

Також Мвула додав, що Мадонна випромінювала щастя, коли виходила з залу суду. Це було помітно за її усмішкою. Після слухання виконавиця поїхала в компанії нових доньок.

Представник Медж не відповів на прохання про коментар із цього приводу.

Артистка вже двічі брала на виховання дітей із Малаві. 2008 року вона всиновила Девіда Банда, а 2009 – прийняла в сім’ю доньку Мерсі Джеймс. Обом дітям по одинадцять років. Також поп-королева – мати доньки Лурдес і сина Рокко.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Madonna