Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
4 квітня 2017

Тревіс Скотт представив моторошне відео на пісню «Goosebumps» із Кендріком Ламаром

У психоделічному кліпі горять скелети й із очниць виповзають змії.

Тревіс Скотт видав кліп на сингл «Goosebumps» із альбому за 2016 рік «Birds in the Trap Sing McKnight». Музичний ролик сповнений особливими зніманнями та комп’ютерною графікою. У ньому глядач зустріне запалені скелети, змію, яка вилазить із очей репера, і навіть те, як земля засмоктує артиста.

Для створення пісні Тревіс об’єднався зі світилом нинішнього хіп-хопу Кендріком Ламаром. Раніше виконавець розповідав про свою композицію, яка, мабуть, стала ключовим треком «Birds in the Trap Sing McKnight»: «Чесно кажучи, коли я створював свій другий альбом, я не думав про свій другий альбом. Я думав, що маю дещо довести, месидж, який я намагаюся донести. Goosebumps була однією з перших пісень».

А в іще одному нещодавньому радіоінтерв’ю Тревіс мовив, що початкова ідея відео була не така моторошна, якою вона зрештою видалася: «За задумом, це відео створювалося для загальної аудиторії. Для перегляду без вікових обмежень. І мало йтися не про те, що прийшло до мене в спальні, коли я писав цю пісню. Але зрештою я це зробив. Пісня примножила мій скажений досвід. Я дійсно пірнув у глибини, і, гадаю, цей кліп частково дав людям уявлення про те, що коїлося в моїй свідомості».

Репер нині зайнятий проектом із Quavo. «Ми працюємо над обома альбомами. Ніби потрапили разом в одне стійло, тож просто прокидаємося й чинимо щодня свої справи», – розповів Тревіс про майбутній проект.

За матеріалами: aceshowbiz.com