Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
19 квітня 2017

Гаррі Стайлс поділився, що зустрічатися з Тейлор Свіфт було важко

У новому інтерв’ю виконавець також дещо розповів про колишнього одногрупника Зейна Маліка.

У коментарях для журналу «Rolling Stone» Гаррі Стайлс пригадав свій роман із Тейлор Свіфт. Члена One Direction запитали про знімки, зроблені під час його другого побачення з виконавицею «Shake It Off», яке відбулося в Центральному парку ще 2012 року. Ось що він відповів:

«Коли я бачу знімки того дня, то думаю: стосунки важкі в будь-якому віці. До того ж ви насправді не розумієте, як воно все працює у вісімнадцять, а намагання взяти все під контроль нічого не полегшує. Я маю на увазі, ти починаєш усе це трохи незграбно. Ось ти на побаченні з кимось, хто тобі дійсно до душі. Усе має бути просто, чи не так? Це справді був повчальний досвід. Але якщо заглянути вглиб – я просто хотів, щоб це було нормальне побачення».

Гаррі добре відомо, що принаймні дві з пісень Тейлор, приміром, «Out of the Woods» і «Style», вважають написаними про нього.

«Я маю на увазі, я не знаю, про мене вони чи ні... Але питання в тому, що вони такі хороші, вони, трясця, всюди... І пишу, посилаючись на власний досвід. Кожен так робить. Мені пощастило, що все [через що ми пройшли], допомогло створити ці пісні», – пояснив Стайлс.

«Це те, що влучає в саме серце. Про це важко розповідати, і це те, про що я розповідатиму в останню чергу. Тут ідеться про двох людей. Я ніколи не розповім усього», – додав Гаррі.

За словами улюбленця дайрекшионістів, головне – це те, що ви мали щось потужне, що змусило вас щось відчувати. «Це ліпше, аніж думати, що це не спрацювало і все геть погано. І якщо ви перетнетеся з цією людиною, можливо, буде незручно, можливо, вам доведеться напитися... але ви розділили дещо. Зустрічатися з кимось новим, ділитися цим досвідом – це найкраще, хай йому грець, що може бути. Тож спасибі тобі», – залишив звернення до Тейлор артист.

Під час інтерв’ю Гаррі також прокоментував нещодавні слова Зейна Маліка про те, що гурт 1D – це «не музика, яку б він слухав». Виконавець «Sign of the Times» мовив: «Я думаю, це ганьба, раз він уже докотився до такого... Але я ніколи не бажав нічого, окрім успіху, кожному, хто робить те, що він любить. Якщо ви чимось не насолоджуєтеся й потребуєте якогось іншого заняття, ви, безумовно, маєте цим зайнятися. Я радий, що він робить те, що йому подобається, й успіху йому».

За матеріалами: aceshowbiz.com