Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 квітня 2017

Слухайте витончений трек Лани Дел Рей і The Weeknd'а «Lust for Life»

Виконавиця «Born to Die» й обранець Селени Гомез продемонстрували свої делікатні вокали у трекові зі спокусливим настроєм.

Лана Дел Рей об’єдналася з The Weeknd’ом для запису нового треку «Lust for Life», що в перекладі значить «Жага до життя», котрий потрапить до її майбутнього п’ятого студійника з тією ж назвою. Композиція має звучання шістдесятих, включає мелодію фортепіано та синтезатора. Прем’єра мрійливої пісні відбулася на радіо 19 квітня. Того ж дня офіційне аудіо з’явилося на Ютьюбі.

У чотирихвилинному кліпі, який його супроводжує, Лана і The Weeknd мають вигляд закоханих. Вони зображені сидячи на літері «Г» з відомого напису «Голлівуд». 31-річна артистка постає в червоній сукні з книжкою на колінах, а її колега – у спортивному чорному костюмі.

«Lust for Life» відображає людський потяг до життя; миті, коли ми робимо те, що нам подобається, із тими, кого любимо; те, що завжди варто жити.

Раніше Лана розповіла про пісню: «"Lust for Life" була першою піснею, яку я написала для альбому, але це виявилося своєрідним кубиком Рубіка. Я відчувала, що це велика пісня, але... це було не так. Я зазвичай не повертаюся назад і повторно не редагую твори, оскільки зрештою вийдуть уже не ті пісні, які були задумані спочатку. Але до цієї композиції я повернулася. Мені дуже сподобалася назва. Дуже сподобався текст».

Ще виконавиця пояснила причетність The Weeknd’а до треку: «Можливо, трохи дивно робити головний трек із альбому сумісним, але мені дійсно до душі ця пісня. До того ж ми тривалий час говорили про те, що запишемо щось разом. Я приєдналася до створення його попередніх двох записів».

За матеріалами: aceshowbiz.com