Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 квітня 2017

У кліпі на пісню «No Frauds» Нікі Мінаж демонструє переваги над Ремі Ма

Трек артистка записала з Дрейком і Лілом Вейном.

Нікі Мінаж нарешті видала відео на пісню «No Frauds», до створення котрої долучилися Дрейк і Ліл Вейн. Не секрет, що  представниця лейблу «Young Money» написала цей закид у бік своєї конкурентки – Ремі Ма. Й екранізація композиції тільки збільшує той середній палець, який вона показує опонентці з Бронкса. 

В екстравагантному п’ятихвилинному ролику 34-річна реп-виконавиця виставляє себе в статусі королеви хіп-хоп-світу. Вона зазначає, що нікому не поступиться власним троном.

Народжена на Тринідаді реп-виконавиця ганить Ремі Ма в різних куточках Лондона. Вона опиняється то там, то там, змінюючи вбрання. Дріззі потім приєднується до виконавиці в нічному клубі,  а Візі сидить, мов король, поруч із Нікі в іншому епізоді.

Після прем’єри шанувальники заполонили мережу змішаними відгуками стосовно музичного ролика. Серед коментарів були такі: «Мені потрібна допомога пожежних, бо це вогонь» і «Ремі Ма – дідькова крихта в очах Нікі». Інший ютьюб-користувач порівняв «No Frauds» із дис-треком Ремі, написавши: «Слабко. Дис Ремі Ма ліпший».

«No Frauds» – один із трьох треків, який Мінаж видала цього року. Три сингли, серед яких також «Regret in Your Tears» і «Changed It», посприяли тому, що Нікі стала королевою чарту «Billboard», перевершивши Арету Франклін. 76 композицій реперки потрапляли до чарту «Hot 100». Тим часом соул-легенда має 73 пісні, які туди пробиралися. Рейтинг, який охоплює сорокаріччя, стосується виконавиць.

Поки не повідомляли,  чи з’являться нові треки в альбомі Нікі.

За матеріалами: aceshowbiz.com