Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 квітня 2017

Ліам Пейн працює над новою музикою з Migos

Подейкують, що на студії звукозапису вони готують трек для сольника члена 1D.

Новини про самостійний студійник Ліама Пейна циркуkюють з минулого року, коли виконавець підписав контракт із «Republic Records». Але так званий сольний альбом досі не видано. Тепер, схоже, його створення трохи просувається: Ліам засів у студії з деякими артистами. Спочатку з’явилися спекуляції на тему його співпраці з Зеддом. Тепер його творчі задуми пов’язують із хіп-хоп-гуртом Migos. Якщо обидві чутки правильні, то шанувальники можуть розраховувати на альбом британського виконавця, нафарширований зусиллями його відомих колег.

Як останній із учасників One Direction виконавець, котрий представить сольний альбом, Ліам хоче, щоб його музика відрізнялася від треків одногрупників. На тлі чималої популярності сольного лонгплея Гаррі Стайлса і попереднього успіху сольних проектів Найла Горана та Луї Томлінсона, а також – колишнього одногрупника Зейна Маліка, Ліам прагне створити щось нове.

За словами джерела, робота з Migos – велика справа. «Вони є одними з найшановашіних хіп-хоп-гуртів у світі. Це співпраця допоможе йому проштовхнути своє ім’я за межі аудиторії шанувальників 1D у США. Ліам воліє, щоб його сольна музика звучала як суміш Джастіна Бібера і Дрейка. Це, безумовно, не буде хіп-хоп-альбом. Він працював із неймовірною кількістю різних продюсерів й артистів. Але що точно, так це те, що його пісні дуже, дуже відрізнятимуться від того, що видав Гаррі Стайлс», – зазначив інспайдер.

За матеріалами: aceshowbiz.com