Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
21 квітня 2017

Після злому дому Дрейк найняв цілодобову охорону

На початку цього місяця до каліфорнійського помешкання репера вдалося пробратися шанувальниці.

24-річнц Мешу Коллінс застали в спальні виконавця «Hotline Bling». Його маєток розташований у Гідден-Гіллс. Жінка начепила на себе один із худі Дрейка, а також пила його содову. Доказів того, що вона щось поцупила чи здійснила якісь збитки немає.

Член команди безпеки артистка повідомив про вторгнення в поліцію. Коллінс заарештували за проникнення на територію чужої власності з метою крадіжки.

Дрейк іще не прокоментував інцидент, але його батько Денніс Ґрем зазначив, що син упевнився в тому, щоб до помешкання більше не прослизали непрохані гості. Для цього виконавець найняв силовиків, які стежитимуть за його нерухомістю.

«Нині на нього працює цілодобова команда безпеки. Його охороняють з подвір’я,  усередині, усюди», – розповів «TMZ» Денніс.

І Денніс зазначив, що Коллінс обрала невдалий час для спроби крадіжки чого-небудь із дому Дрейка, оскільки той забрав звідти речі у зв’язку з проведенням ремонту. Усе, що жінка,  мовляв,  могла звідтіля винести – це пляшка содової та води.

У звітах ідеться, що Дрейк відмовився висувати звинувачення проти Меші, оскільки вона не вчинила жодної шкоди. Але Денніс попередив інших шанувальників не випробовувати успіх у майбутньому словами: «Не зашкодьте собі. Не потрапляйте до в’язниці та не скоюйте злочин через дурниці».

Справа проти Коллінс іще не закрита, але малоймовірно, що окружний прокурор висуватиме обвинувачення без підтримки Дрейка.

За матеріалами: music-news.com
Теги: Drake