Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
21 квітня 2017

Учасники Gorillaz чекають дня, коли віртуальні персонажі зможуть виступати й писати музику без них

Деймон Албарн розповів про те, як технології можуть вплинути на проект у майбутньому.

 

Деймон Албарн сформував Gorillaz із Джеймі Г’юлеттом 1998 року. Колектив представляли чотири анімовані персонажі – 2-D (головний вокал, клавіші), Мердок Ніккалс (бас-гітара і вокал), Нудл (гітара, клавіші, вокал) і Рассел Гоббс (ударні та перкусія).

Після першого в історії «живого» інтерв’ю 2-D і Мердока, Албарн і Г’юлетт розповіли «Billboard» про плани на майбутнє гурту. Ішлося про можливість того, щоб колектив очолював штучний інтелект.

Під час розповіді про широкий спектр гостей, запрошених на їхні майбутні живі виступи, Албарн зазначив: «Якщо це працюватиме добре, ну, десь через років двадцять, можливо, «Гластонбері» буде повністю голографічним».

Також артист мовив, що в майбутньому сподівається замінити голограмами всі живі виступи: «До цього ще не дійшло, досі! Я, трясця, не можу в це повірити. Я справді думав, що сьогодні вже все буде голографічним. Але я чекаю цього моменту».

На запитання, чи не планує він коли-небудь узагалі відмовитися від Gorillaz, Албар відповів: «Це те, до чого я хотів би вдатися... коли більше не зможу робити свій унесок. Я можу передати віжки наступному поколінню».

«Гадаю, якщо буде ще один альбом Gorillaz, ми, імовірно, витягатимемо анімованих персонажів на сцену і вони стрибатимуть на публіку, улаштовуватимуть серфінґ на руках і робитимуть усе, що вважатимуть за потрібне. Це було б прекрасним способом залишити це все – персонажі узяли б усе на себе. І тоді ми їм не будемо потрібні», – додав Г’юлетт.

За матеріалами: nme.com