Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
23 травня 2017

Аріана Ґранде припинила світовий тур після теракту в Манчестері

Хоч артистка й не постраждала фізично, вона не в змозі продовжувати гастролі.

Аріана Ґранде закінчила виступ і покинула сцену до вибуху на стадіоні в Манчестері. Але вона, як повідомляють, в істериці та емоційно вражена після того, як дізналася, що на її концерті вбили дев’ятнадцятьох людей. У зв’язку з трагедією поп-зірка вирішила призупинити світове турне, повідомляє ресурс «TMZ». Це означає, що вона не вийде на сцену під час шоу в Лондоні, яке планувалося 25 травня. За словами джерела, вона навіть не може співати. Проте ще невідомо, чи продовжить артистка виступи в Бельгії, Німеччині та Швейцарії.

Через кілька годин після трагедії Аріана зайшла в Твіттер, де звернулася до своїх шанувальників, котрі зазнали нещасного випадку. Судячи з повідомлення, виконавиця пісні «Dangerous Woman» геть спустошена після вибуху, обставини якого досі розслідують. Вона написала: «Зламана. Із глибини свого серця, мені так шкода. Просто бракує слів».

Менеджер Аріани Скутер Браун зазначив: «Ми сумуємо за життями дітей та коханих, яких забрав цей боягузливий акт. Ми просимо всіх вас підтримати жертв, їхні сім’ї та всіх, хто постраждав, у серцях і молитвами».

Вибух, який стався під час концерту Аріани, нині класифікують як теракт. За повідомленнями, його вчинив смертник, що проніс у людне місце бомбу з цвяхами.

За матеріалами: aceshowbiz.com