Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: okeanelzy.com

Святослав Вакарчук

музикант, вокаліст

Святослав Вакарчук — український музикант, вокаліст, композитор і поет, лідер рок-гурту Океан Ельзи, громадський діяч, заслужений артист України.

Народився 14 травня 1975 року в місті Мукачеве Закарпатської області. У 2005 році отримав звання заслуженого артиста України.

2008 році реалізував сольний проект Вночі, що складався з однойменних альбому і концертної програми, які мали джазовий і етнічний напрями. Над їх створенням працювало більше 30 музикантів, в тому числі учасники гурту Океан Ельзи. Концерт-презентація проекту відбувся 4 листопада у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, а навесні 2009 року було проведено тур на його підтримку.

Наприкінці 2011 року Святослав Вакарчук презентував свій новий музичний проект Брюссель, в якому представив свої пісні, що не вписуються в концепцію гурту Океан Ельзи. До співпраці над однойменними альбомом і концертною програмою Святослав запросив Дмитра Шурова, Макса Малишева, Петра Чернявського та Сергія Бабкіна. Навесні 2012 відбувся масштабний тур проекту Брюссель.

Джерела:
uk.wikipedia.org