Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

The Maneken

музикант, саунд-продюсер, діджей

The Maneken – український електронний проект, створений у 2007 році в Києві музикантом, діджеєм, композитором, саунд-продюсером і аранжувальником Євгеном Філатовим.

Євген Філатов народився 28 травня 1982 року у Донецьку. У 2008 році вийшов дебютний альбом The Maneken «The First Look». Влітку 2009 року проект виступив на головній сцені фестивалю «КаZантип» з програмою «The Maneken Electronic Performance».

Другий альбом «Soulmate Sublime» вийшов у квітні 2011 року. В травні того ж року The Maneken дав концерт у Лос-Анджелесі в під час форуму музичної індустрії «MUSEXPO-2011», а у червні виступив в київському Палаці спорту на розігріві у британської групи Jamiroquai.

В липні 2011-го в київській «Arena Concert Plaza» відбувся спліт-концерт The Maneken та Джамали, який був записаний і вийшов наступного року окремим релізом на DVD. В червні 2012 року група виступила у Москві на фестивалі «Усадьба. Jazz». Восени The Maneken записав спеціальний диск для жіночого журналу «ELLE» та випустив сингл «Safe Connection». Ця композиція була написана у співавторстві з німецьким режисером Чарлі Стедлером та висвітлює проблему розповсюдження ВІЛ/СНІДу серед молоді.

Другого квітня 2013 року побачив світ третій студійний альбом проекту «Portrait». Вперше на платівку гурту потрапила російськомовна композиція – «Обратный Билет». Текст пісні було написано у співавторстві із російською письменницею Вікторією Платовою.

Джерела: